Dizi setinde fenalaştı!

‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’ dizisinin Osman'ı Emir Berke Zincidi rol aldığı’ Küçük Ağa’nın setinde fenalaştı.

Magazin

Dizi setinde fenalaştı! İlk bölümü 28 ocak’ta Kanal D ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Küçük Ağa dizisinde önceki gün yürekler ağza geldi. Başrollerini Zeki Alasya, Sarp Levendoğlu, Birce Akalay’ın paylaştığı ‘Küçük Ağa’ dizisinde anne ve babasını boşanmaktan vazgeçirmek için her türlü yola başvuran yaramaz bir çocuğu canlandıran Emir Berke Zincidi rol aldığı sette ateşi çıkınca hastaneye kaldırıldı. Hemen Maslak Acıbadem Hastanesi’ne getirilen küçük oyuncu, hemen Acil Servis’te müdahaleye alındı.

SETTE ATEŞİ ÇIKMIŞ

Ateşi çıkan ve fenalaşan Zincidi’yi hastanede ilk ziyaret edenler ise rol aldığı dizide anne ve babasını canlandıran Birce Akalay ile Sarp Levendoğlu oldu. Hastanenin Acil Servisi’nde objektiflere takılan oyunculardan Levendoğlu, “Emir’i hastalandığı için buraya getirdik. Sette ateşi çıkmış” diye konuşurken, Birce Akalay’ın ise yüzünü çevirip gizlemeye çalışması dikkat çekti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: