DİZİDE NİYE HEP TOPUKLU GİYİYOR?

'Aşk-ı Memnu'da 'Bihter'i oynayan Beren Saat, dizide hep topuklu ayakkabı giymesi yüzünden neden eleştiriliyor?

Magazin

DİZİDE NİYE HEP TOPUKLU GİYİYOR? Beren Saat, genç ve güzel bir kadın olan Bihter karakterinde sürekli olarak yüksek topuklu ayakkabılarıyla görünüyor. Zaman zaman yürüyüşünde aksaklıklar yaşayan Beren Saat, bu yönde bazı eleştiriler aldığını, hatta ekşisözlük'te de benzer yorumları gördüğünü söyledi.

HaberTurk'te Saba Tümer'e konuk olan genç oyuncu, bir izleyicinin 'Beren Hanım neden sürekli yüksek topuklu ayakkabı giyiyor?' sorusu üzerine şu açıklamayı yaptı:

'Bihter femfatal olacak denildi. Bana apartman topuklu kocaman ayakkabılar giydirildi. Sonra tabi bu öyle bir ritim ki bazı zamanlar 16 saat o ayakkabıların tepesinde durmanız gerekiyor. Bazı ayakkabılar gerçekten kırıtmak içindir, yürümek için değil. Onu giydiği zaman bir kadın arabayla gideceği yerin tam kapısının önüne kadar gidecek, bacak bacak üstüne atacak ve o ayakkabılar görünecek. Ama ben merdivenlerden koşturarak iniyorum, saatlerce onun tepesinde ayakta dikiliyorum. Bir süre sonra yampiri yampiri yürümeye başlıyorum. Sakil görüntüler ortaya çıkıyor ve hemen ekşi sözlükte yazıyorlar..'
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: