DİZİDEKİ HATALAR BİTMEK BİLMİYOR!

Sabah gazetesi televizyon eleştirmeni Yüksel Aytuğ, okuyucularının mektuplarından derlediği Adını Feriha Koydum dizisinin son bölümündeki hatalar şöyle:

Magazin

DİZİDEKİ HATALAR BİTMEK BİLMİYOR! Pes diyorum Feriha!

Adını Feriha Koydum'un son bölümünün ardından köşemize izleyici ihbarları yağdı. Dizideki çekim ve mantık hataları bizim Gaf Kürsüsü'ne sığacak gibi değildi. Bu nedenle ayrı bir yorumu hak etti.

1- Lara, annesi ve Cansu apartmandan çıkıyorlar. Cansu, Halil'i görüyor. Lara'nın annesinin beyaz renkli otomobiline biniyorlar. Ancak Halil'in önünden geçen araç siyah bir otomobil!

2- Emir apartmanda babasına rest çekip eve giriyor.
Babası apartmandan çıkarken Rıza'ya "Geçmiş olsun, inşallah bulunur" deyip içeri giriyor. Rıza kardeşiyle merdivenlerde konuşurken; Emir söylenenleri apartmanın dış kapısından duyuyor.
E hani az önce eve girmişti?

3- Feriha, Halil'in kafasına cam süs eşyasıyla vuruyor. Halil yere yığılıyor.
Feriha kapıyı açmaya çalışırken dönüp bakıyor ki, Halil silahı çocuğa dayamış. Bu arada kanlar şakaklardan akıyor. Ama bir sonraki sahnede ortada kandan eser yok.

4- Mantı yapmaya gelen kadınlar kapıdayken Feriha sesini duyurmaya çalışıyor. Ağzı bantla kapalı, elleri önde bağlı. Ama ne hikmetse elleriyle ağzını açıp da bağırmıyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir: