DİZİLER KÜRTAJ GİBİ!

Kanal D’deki ’Derman’ dizisinde oynayan Şevval Sam, bir çok dizinin reyting nedeniyle ekrandan kaldırılmasına ilginç bir yorum getirdi...

Magazin

DİZİLER KÜRTAJ GİBİ! Derman dizisinde bir doktoru canlandıran Şevval Sam, dizi için zaman zaman doktorlardan destek aldıklarını söyledi. 'Rol sayesinde tıp bilgimi geliştirdim' diyen Sam, 'Gülbeyaz dizisinde şive desteği almıştık. Burada iş senariste düşüyor. Çünkü bir takım teknik terimleri onların doktorlardan ya da bu işten anlayan insanlardan öğrenmeleri gerekiyor. Ama ameliyat yapacağım zaman bana tarif ediyorlar' diye konuştu.

Televizyon izleme alışkanlığının olmadığını söyleyen Sam, 'Gerçekten izlenecek çok az şey olduğunu düşünüyorum' açıklamasını yaparken bir iki bölüm sonra yayından kaldırılan diziler için de şu ilginç yorumu getiriyor:

'Reytingi düşük diye yayından kaldırılan dizileri kürtaj yapılmış hamilelikler olarak değerlendiriyorum. Bir karakter oluşturmaya çalışıyorsunuz, bir kaç bölüm ilerlemesi gerekiyor. Hamilelikte de bu böyle. Hamile kalırsın vücudun bu duruma alışmaya başlar ama bir anda kürtaj olduğun zaman herşey yarıda kalır. Artık eski metabolizmanın geri dönmesi çok zor olur. Bir travmadır aslında. İnsanların bekleyip adam gibi bir senaryoyu 6 bölüm yazıp, o çatıyı kurup sağlam bir şekilde ilerletmesi için zaman yok. Her şey apar topar yapılıyor. 'Hadi biz doğuralım Allah rızkını verir' gibi bir durum var ortada.'
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: