'DİZİLERDEKİ CİNSELLİK AÇ TOPLUMA HİTAP EDİYOR!'

İki yıldır Boğaziçi Üniversitesi'nde karşılaştırmalı edebiyat üzerine doktora yapan Pelin Batu, nitelikli senaryolar gelmediği için oyunculuktan uzak kaldığını ifade etti

Magazin

'DİZİLERDEKİ CİNSELLİK AÇ TOPLUMA HİTAP EDİYOR!' "Yapımcı bana bir bölümlük senaryoyla gelince kafadan bitiyor. Ben önümü görmek istiyorum" diyen Batu, daha önce yaşadığı bir olayı da şöyle anlattı: "Güzel bir diziye başlamıştık. Beşinci bölümde sete gittik. Minicik bir çocuk getirdiler yanıma, 'Senin çocuğun' diye. Çocuk reyting yapar, sempatiktir diye düşünmüşler. Dizi bir anda 'İki yıl sonra' diye yazarak başladı. Sıyırmamak elde değil!"

CİNSELLİKTE SORUNLUYUZ
Son dönemde öpüşme ve sevişme sahneleriyle televizyon ekranlarında reyting rekorları kıran dizileri de 'ilkel' olmakla suçlayan oyuncu, "Diziler sanki sadece öpüşme ve sevişme sahnelerinden ibaret gibi. Hâlâ yastık koyduk-koymadık o tartışılıyor. Çok ilkel. Aç topluma hitap ediyor. Bu da çok tuhaf. Cinsellik konusunda bu kadar sorunlu bir ülkeyiz" dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: