DİZİNİN CASTI O KADAR DOĞRU YAPILMIŞ Kİ!

Bir televizyon programına, konuk olan 'Melekler Korusun' dizisinde oynayan Rojda Demirer, ünlü oyuncu Hümeyra ile çalışmanın bir şans olduğunu söyledi.

Magazin

DİZİNİN CASTI O KADAR DOĞRU YAPILMIŞ Kİ! "Gerçekten çok şanslıyız. Hümeyra abla aslında genç, gerçekten genç. Sete girdiği andaki o enerjisini size anlatamam" diyen Rojda Demirer, Hümeyra'nın sete girdiği anda enerjik, cıvıl cıvıl ve esprili hallerini anlattı.

Demirer, Hümeyra'nın kendilerine çok keyifli bir şekilde bir çok bilgisini de aktardığını belirterek "Kesinlikle kuralları var ama bizim sette bunu hiç bir zaman sert bir şekilde dile getirmiyor çünkü herkes görevinin bilincinde. Kimse bunu suistimal etmiyor. Ben o açıdan da iyi bir ekip olduğumuzu düşünüyorum" diye konuştu.

Dizideki oyuncuların birbirleriyle uyumuna dikkat çeken Rojda Demirer "Timur Bey, (Yapımcı Timur Savcı) 'Sadece yeteneklere bakmamış galiba, biraz karakterlere de bakıp seçmiş herhalde' diyorum. Çünkü setimizde o anlamda da hiç bir şey yok. Herkes o kadar güzel çalışıyor ki hiç kimsenin arasında hiç bir problem yok" açıklamasını yaptı.

Rojda Demirer, setteki keyifli bir anlarını da paylaşarak, Hümeyra'nın her bölüm bittiğinde sette çiftetelli oynadığını söyleyerek "Çok eğleniyoruz" dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: