DJ Funky 'C' dünyaya açılıyor!

Türkiye’nin duayen DJ’lerinden, setleri ve parça seçimleriyle kitlelere yön veren, sesi imzası olarak tanınan,dünya standartlarındaki MC performansıyla da büyük ilgi gören DJ Funky ‘C’, prodüksiyonları ile müzik dünyasına yepyeni soluklar getiren DJ Ogün Dalka ile dünya listelerini zorlayacak benzersiz bir çalışmaya imza attı; “Ne Olacak”…

Kültür-Sanat

DJ Funky 'C' dünyaya açılıyor! DJ Funky ‘C’; tüm Türkiye’nin sesini duyduğu anda adeta imzası gibi tanıdığı nam-ı diğer Cem Nadiran, müzik dünyasındaki tecrübesini konuşturacak benzersiz bir adım attı. DJ’lik kariyeri boyunca Türkiye’nin en önde gelen ve fark yaratan organizasyonlarında hem kitleleri harekete geçiren playlistleri, hem de bu şovlarına eklediği dünya çapındaki MC performansları ile çok özel bir hayran kitlesine sahip olan DJ Funky ‘C’, herkesin kulaklarında yer eden hitlere getirdiği yorumlarla adından sıkça bahsettiren, prodüktör ve DJ Ogün Dalka ile dünyaya açılacak bir single çalışmasına imza attı.


Sözleri ve seslendirmesi tamamen DJ Funky ‘C’ye, müzik alt yapısı ve prodüktörlüğü Ogün Dalka’ya ait olan, 17 Şubat’ta iTunes’tan tüm müzik severlerle buluşan Ne Olacak single’ı dünya standartlarında bir elektronik müzik alt yapısına sahip. Sözleri Türkçe olmasına rağmen, melodileri ve müziğin bütünlüğü ile dünya standartlarında his bütünlüğünü sergileyen Ne Olacak parçası iTunes’ta yayınlandığı andan itibaren uzun zamandır beklenen bir çalışma olduğuna işaret eden talebi gördü.

“Mutlaka geçmişten sıkıntılı bir kare var kafanda, ağzında acı bir tat, kafanda seni hep takip eden kurtulamadığın o an; hep var bunlar… Zaman gerekir, kimse senin gibi hiçbir şeyi göremez, bilemez; bunu da ben çok iyi anlıyorum! Ya Sonra Ne Olacak?! Senden sonra ne olacak…” sözleri ile herkesin hayatına dokunan Ne Olacak single’ı müziği ile fark yaratırken, söylemleri ile de farkındalık katıyor!


We Are Young Records ile yayınlanan Ne Olacak single’ı DJ Funky ‘C’ ve Ogün Dalka’nın bir sonraki adımlarının da müjdesini veriyor. Pek yakında başta Sezen Aksu’nun kültleşmiş parçaları olmak üzere hem Türkçe, hem de yabancı müzik dünyasında ses getirecek şarkıların yer alacağı, uzun bir süre başta Türkiye’de ardından da dünyada konuşulacak özel bir albüm çalışmasında olan ikili bu heyecanlı geri sayımın da sinyallerini vererek 2017 yazına damgasına vuracaklarının mesajını şimdiden duyuruyorlar.

Bunlarda ilginizi çekebilir: