DJ Funky ‘C’ ve Ogün Dalka’dan yepyeni bir single “Kalk Gidelim”

Türkiye’nin duayen DJ’lerinden, setleri ve parça seçimleriyle kitlelere yön veren, sesi imzası, MC performansıyla fark yaratan DJ Funky ‘C’, Ogün Dalka ile çalışmalarına yenisini ekledi. DMC etiketiyle yayınlanan “Kalk Gidelim” Balkan ezgileriyle ve keyifli sözleriyle hareketlendirerek, canlanmaya davet ediyor!

Kültür-Sanat

DJ Funky ‘C’ ve Ogün Dalka’dan yepyeni bir single “Kalk Gidelim” Sesi imzası olarak tanınan, Türkiye’nin ilk DJ’lerinden DJ Funky ‘C’ (Cem Nadiran), müzik dünyasındaki tecrübesini kendi şarkılarıyla taçlandırıyor. Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen organizasyonlarında sergilediği performanslarıyla ilgi gören, MC şovlarıyla kendi kategorisinde öne çıkan DJ Funky ‘C’, şarkılara yepyeni boyutlar kazandıran düzenlemeleriyle tanınan prodüktör ve DJ Ogün Dalka ile yaptığı çalışmalarına bir yenisini ekledi; “Kalk Gidelim”…


Sözleri ve seslendirmesi tamamen DJ Funky ‘C’ye, müzik alt yapısı ve prodüktörlüğü Ogün Dalka’ya ait olan, DMC etiketiyle 10 Ağustos’ta yayınlanan Kalk Gidelim eğlenceli Balkan ezgileri ile öne çıkıyor. Müzik alt yapısı Balkan ezgilerine dayanan Kalk Gidelim’in sözleri de bir o kadar keyifli…


“Aman gidelim, kalk gidelim; telefonu, çantayı kap gidelim! Aman gidelim, kalk gidelim; arabayı, anahtarı kap gidelim! Bir dakika, bir dakika beyler; biz buraya oturmaya mı geldik!” sözleri ile Kalk Gidelim insanları hayata, eğlenceye ve her anı keyifli yaşamaya davet ediyor!

DMC etiketiyle yayınlanan Kalk Gidelim, DJ Funky ‘C’ ve Ogün Dalka’nın Itunes’ta indirme rekorları kıran, yaz boyunca her yerde çalan Ne Olacak’tan sonraki 2. single’ı... Müzik dünyasına yön veren bu ikili yoğun ilgi gören çalışmalarının devamı için de oldukça güzel haberler veriyor. Başta Sezen Aksu’nun kültleşmiş şarkıları olmak üzere yakın zamanda hem Türkçe, hem de yabancı düzenlemelerin yer alacağı özel bir albüm için stüdyoya giren DJ Funky ‘C’ ve Ogün Dalka kendi parçalarıyla performans sergileyeceklerinin de müjdesini veriyor!

Bunlarda ilginizi çekebilir: