DOĞA RUTKAY: BEN İŞİMİ YAPIYORUM

Uğur Uludağ, oyuncu eşinin bu sahnelerden rahatsız olmadığını söyledi

Magazin

DOĞA RUTKAY: BEN İŞİMİ YAPIYORUM Senaryosunu Uğur Uludağ’ ın yazdığı ‘Kaygan Zemin’ adlı tiyatro oyununun 72. temsili Akatlar Kültür Merkezi’n de gerçekleştirildi. Başrollerini, Uğur Uludağ, Doğa Rutkay, Yağmur Kaşifoğlu, Yosi Mizrahi ve Hakan Bilgin’ in paylaştığı oyun, kadın-erkek ilişkilerini komik bir dille anlatıyor.

Gösterimin ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Uğur Uludağ ve eşi Yağmur Kaşifoğlu, oyunun hayatlarından kesitler olduğunu açık bir dille ifade etti.

Oyunda Doğa Rutkay’ la öpüşme sahneleri olan Uludağ, kendisine bu sahne sorulduğunda, “Eşim dışarı çıksın mı?” diyerek kahkaha attı. Eşinin gülerek, “Ben sahnedeyim o sırada zaten” demesi üzerine Uludağ, “Gördüğün gibi geniş bir aileyiz” diyerek espriyi patlattı.

“Öpüşme sahnesi diğer sahnelerden farksızdır ve erotik bir çağrışım yapmaz” diyen Uludağ, “Tiyatro seyircisi öpüşmeyle ilgilenmez. Eğer izleyen kişi de böyle bir çağrışım olursa mutlaka doktora gitmeli.

Çünkü öpüşenlerden biri Uğur Uludağ! Doğa Rutkay tahrik edici olabilir ama ben sadece ‘tahriş’ edici olurum. Ayrıca Doğa ile aramda hava yastığı, yani benim göbeğim var” şeklinde konuştu. Doğa Rutkay ise “Metnin içinde bu olması gerekiyorsa ve öpüşmem gerekirse öpüşürüm. Ben işimi yapıyorum” dedi.

EŞİYLE AYNI SAHNEDE
‘Kaygan Zemin’ adlı oyunun yazarı, yönetmeni ve oyuncusu Uğur Uludağ, sahneyi eşi Yağmur Kaşifoğlu ve Doğa Rutkay’ la paylaşıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: