Doğa Rutkay en büyük çılgınlığını açıkladı!

Güldür Güldür Show'un yıldızı Doğa Rutkay, sosyal medya hesabında yaptığı en büyük çılgınlığı açıkladı.

Magazin

Doğa Rutkay en büyük çılgınlığını açıkladı! Güldür Güldür Show programında Yeter karakterini canlandıran Doğa Rutkay, takipçileriyle yaptığı en büyük çılgınlığı paylaştı.

ANİ KONSER KARARI!
Rutkay, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla yaptığı en büyük çılgınlığın Madonna'nın Portekiz konserine aniden gitmesi olduğunu "Eski alışkanlıklardan vazgeçilmiyor… Madonna benim için hep takip edilesi, konserleri muhakkak izlenesi biri oldu! Saçımı gelişi güzel topladım,eyelinerım bir facia ,ruju daha ne kadar taşırabilirdim? İki ayak bir papuç ansızın bilet bulunca, sırt çantamızı kaptığımız gibi geldik Lizbon’a! Astık boynumuza giriş kartlarımızı! Girdik salona! “Like a Prayer” da da bir güzel ağlamışım da afedersin , tüm salonla beraber gençliğimin çılgın rüzgarlarına! Ohh tüm yorgunluğa değdi! İyi ki de yapmışız! İstanbula dönüş uçağımda yazdım şimdi bu satırları. “En çılgın ne yaptınız bugüne kadar Doğa hanım?” sorusunun en sıkı cevabı bundan böyle budur!" diyerek anlattı.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: