Doğa Rutkay ikiz bebeklerine kavuştu!

Oyuncu Doğa Rutkay, önceki gecce ikiz bebeklerini dünyaya getirdi.

Magazin

Doğa Rutkay ikiz bebeklerine kavuştu! Oyuncu Doğa Rutkay, dün gecce doğum yaptı. Eşi Kerimcan Kamal'ın, Doğa Rutkay'ı bir an olsun yalnız bırakmadığı öğrenildi. Kerimcan Kamal, mutlu haberi sosyal medya hesabından duyurdu.

Doğa Rutkay eşini böyle tarif etti: Soyu tükenen bir panda!

Doğa Rutkay eşini böyle tarif etti: Soyu tükenen bir panda!Doğumda da eşini yalnız bırakmayan Kerimcan Kamal, sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğrafın altına şu notu düştü: "Evet, Piraye ve Rutkay Kerim bu gece itibarı aramıza geldiler. Büyük bir şaşkınlık ve sevinç bizde. Kulaklarına duasıyla isimleri okundu. Anaları da,bebeler de gayet iyiler. Önce kendilerine, ailelerine, vatana, milete ve tüm insanlığa hayırlı birer evlat olmaları en büyük arzumuz, tek hayalimiz. Bugüne kadar esirgemediğiniz dualarınız ve güzel niyetleriniz için binlerce teşekkürler. Herkesin evladıyla birlikte bizimkileri de Rabbim korusun.
Sevgi ve saygılarımızla."


Süper anne Doğa Rutkay!

Süper anne Doğa Rutkay!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: