Doğa Rutkay, oğlu Rutkay Kerim'i sünnet ettirdi!

2014'te Kerimcan Kamal ile evlenen Doğa Rutkay, üç hafta önce ikizleri Piraye ve Rutkay Kerim'i kucağına almıştı

Magazin

Doğa Rutkay, oğlu Rutkay Kerim'i sünnet ettirdi! Doğa Rutkay, 14 temmuzda annelik sevincini yaşamış, ikiz bebekleri Piraye ve Rutkay Kerim'i dünyaya getirmişti. Kerimcan Kamal, bu mutlu haberi, "Evet, Piraye ve Rutkay Kerim bu gece itibarı aramıza geldiler. Büyük bir şaşkınlık ve sevinç bizde. Kulaklarına duasıyla isimleri okundu. Anaları da,bebeler de gayet iyiler. Önce kendilerine, ailelerine, vatana, milete ve tüm insanlığa hayırlı birer evlat olmaları en büyük arzumuz, tek hayalimiz. Bugüne kadar esirgemediğiniz dualarınız ve güzel niyetleriniz için binlerce teşekkürler. Herkesin evladıyla birlikte bizimkileri de Rabbim korusun." notuyla taçlandırdığı bir fotoğraf ile duyurmuştu.

Doğa Rutkay ikiz bebeklerine kavuştu!

Doğa Rutkay ikiz bebeklerine kavuştu!Annelikle ilgili yaşadıklarını sosyal medya hesabından sık sık paylaşan Rutkay, henüz üç haftalık olan oğlunun sünnet haberini de Instastory'den duyurdu.

İşte o paylaşım:


Doğa Rutkay: Paldır küldür doğurdum

Doğa Rutkay: Paldır küldür doğurdumDoğa Rutkay'ın annelik maceraları!

Doğa Rutkay'ın annelik maceraları!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: