Doğa Rutkay'dan duygusal veda!

Doğa Rutkay çocuklarıyla dikkat çıktığı tatili noktaladı. Oyuncu Ege'ye duygusal bir mesajla veda etti.

Magazin

Doğa Rutkay'dan duygusal veda! Oyuncu Doğa Rutkay iki ay önce ikizleri Piraye ve Rutkay Kerim'i kucağına almıştı. Oyuncu daha sonra çocukları ve eşi Kerimcan Kamal'la birlikte tatile çıkmıştı.

Ailesiyle çıktığı Alaçatı tatili sona eren Doğa Rutkay, önceki gün de ikizlerinden Rutkay Kerim’le poz vererek, Ege’ye duygusal sözlerle veda etti.

Doğa Rutkay ikizleriyle video paylaştı!

Doğa Rutkay ikizleriyle video paylaştı!Doğa Rutkay’ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım şöyle:

"Evlatlarla çok sevdiğimiz Alaçatı, Hacımemiş köyümüzdeki kısa tatil sona erdi. Çok değişik bir tecrübeydi aslında,hayatımın bambaşka bir rotaya doğru gittiği aşikardı en azından. Rahat öğlen uykuları, ne yersen ye rahatlığı, gece gezmeleri hatta buradan oraya şuradan şuraya da mı gitsek özgürlüğü olmadan yaşadığım ilk tatil. Bebelerin uykusu, açlığı tokluğu, gazı huzuru, ilk gülücüğü, kirpiklerinin rengi , ayakları topuklarının pembeliği, filan derken hop bitti bir ay daha. Anne olmanın önce kendinden bir ufak ufak uzaklaşmak olduğunu söylemek istemem ama öncelik merkezinin değiştiği kesin. Ve bu deri değiştirmek gibi bir şey. Memnunum. Şükran doluyum. Piraye'de Rutkay Kerim' de, bu tatil bol bol rüzgar yedi. Menülerinde anne sütünün dışında, güneş, deniz tuzu, kum, bol bol eş dost sevgisi, çimen kokusu, kelebekler, ağaçların hışırtısı, cır cır böceği sesi ve begonviller vardı. Ve evet sizden gelen o güzel dilekler yazılan yorumlar da cabası… Ve bizi sokakta görüp 'Allah bağışlasın, nazarlardan korusun' diyen herkese sevgi selam."


Doğa Rutkay, oğlu Rutkay Kerim'i sünnet ettirdi!

Doğa Rutkay, oğlu Rutkay Kerim'i sünnet ettirdi!Doğa Rutkay'ın annelik maceraları!

Doğa Rutkay'ın annelik maceraları!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: