Doğanın gücü, Blue Harmony SPA’da bedeniniz ve ruhunuzla buluşuyor!

Wyndham İstanbul Kalamış Marina içerisinde yer alan Blue Harmony SPA, insana ve çevreye bağlılığını ritüellerinde kullandığı sertifikalı organik ürünlerle gösteriyor. Blue Harmony SPA, misafirlerinin ruhsal ve bedensel yaşam kalitelerini yükseltmeyi hedefliyor!

Yaşam

Doğanın gücü, Blue Harmony SPA’da bedeniniz ve ruhunuzla buluşuyor! Anadolu yakasında konumlanan Wyndham İstanbul Kalamış Marina, misafirlerine konforu ve kusursuz hizmetleri ile her alanda kaliteli bir yaşam sunuyor. Wyndham İstanbul Kalamış Marina’nın içerisinde 3500 metre karelik bir alan üzerine kurulan Blue Harmony SPA, Anadolu Yakası’nın en özel merkezlerinden biri olarak kısa sürede büyük bir kitlenin beğenisini kazanmış durumda.


Blue Harmony SPA, jakuzili - özel hamamlı VIP masaj odaları, kozmetik bakım ünitesi, buhar&sauna odası, macera duşu, kişiye özel alanı olan Türk hamamından oluşuyor. Her deneyimi misafirleri için kusursuz bir hale getirmeyi hedefleyen Blue Harmony SPA, insana ve çevreye bağlılığını da terapi ve ritüellerinde kullandığı sertifikalı organik ürünlerle gösteriyor. Blue Harmony SPA’nın masajlar, cilt ve vücut bakımları, ritüel bakımlar ve hamam bakımlarında kullandığı tüm ürünler, USDA Organic, Ecocert, Cosmebio, ICEA, Etko ve Agriculture Biologigue gibi uluslararası saygın sertifika kuruluşları tarafından sertifikalandırılmış ürünler olarak karşımıza çıkıyor.

Organik tarımın özel verimi olarak ortaya çıkan, insanın doğal yapısıyla uyumlu kişisel bakım ürünleri ile teninizi şımartmak, ruhunuzu rahatlatmak için Blue Harmony SPA’nın ritüelleriyle tanışmanızın şimdi tam vakti!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: