Doğru kemer kullanmanın püf noktaları!

Doğru kemer kullanımı ile zayıf olan stilinizi başlı başına bir stara dönüştürebilirsiniz. Kemerler genellikle bol gelen kıyafetler için kullanılıyor olsa da, bu parçayı aksesuar olarak daha fazla önemsemeliyiz. İşte doğru kemer kullanımı için öneriler...

Kadın

Doğru kemer kullanmanın püf noktaları! Kalın kemer vücudunuzu kum saatine dönüştürün!

Belinizin en ince bulduğunuz noktasından takacağınız kalın kemer, vücudunuzda adeta bir kum saati görünümü yaratır. Kalın kemerlerin büyüsünden mutlaka yararlanın.

Kemerinizin çekici ve başrol olmasına izin verin

Kemeriniz rengiyle, tokasıyla fark yaratıyorsa veya sadece genelde kullandıklarınızdan daha geniş bir kemerse diğer aksesuarlarınızı sade kullanmaya dikkat edin.

İnce kemer kullanımında dikkat etmeniz gerekenler:

İnce kemerler özellikle yüksek bel pantolonlarınıza şık bir hava katar. Ayrıca uzun, uçuş uçuş bohem elbiselerinizde de belinizi vurgulamanız için ince kemerlere başvurmanızda yarar var.

Mutlaka bu kemerleri dolabınızdan eksik etmeyin!

Dolabınızda siyah, kahverengi ve beyaz deri kemer bulundurmanızı kesinlikle öneriyoruz. Böylece her mevsim ve her sezonda kullanabileceğiniz zamansız parçalara sahip olmuş olacaksınız.

Özellikle yaz aylarında beyaz elbiselerinize ya da herhangi bir beyaz kombininize takacağınız bohem/etnik tarzdaki kemerler çok daha havalı görünmenizi sağlayacak.

(Kaynak: Pembe Nar/ Milliyet)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: