Doğukan Manço'dan 'sahtecilik' davası!

İsmini kullanarak ünlülerden para isteyen Ercan isimli kişi yüzünden zor günler geçiren Doğukan Manço; sonunda hukuki işlem başlattı

Magazin

Doğukan Manço'dan 'sahtecilik' davası! Efsane sanatçı Barış Manço'nun oğlu Doğukan Manço'nun başı, sahtesi yüzünden büyük belada... Ercan isimli bir kişinin; Doğukan Manço adını kullanarak Cem Yılmaz, Mazhar Alanson, Gökhan Özen, Demet Akalın, Alişan gibi pek çok ünlüyü aradığı ve "Annemle aram bozuk. Babam için etkinlik düzenleyeceğim. Paraya ihtiyacım var" diyerek onlardan para istediği ortaya çıktı.

Doğukan Manço, bu sahtekarlığın anlaşılması üzerine hukuki işlem başlattı. Mağdur sıfatı ile telefonla para istenen ünlülerin de ifadelerinin alınacağını belirten Manço, "Başa çıkamaz durumdayım. Herkes beni teselli edip para yollamak istiyor. Ben kimseden para istemem. Bu meselenin bir an önce sonlandırılmasını istiyorum" diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: