DOĞULU VE SAAT'İN AŞK TATİLİNDE NELER YAŞANDI?

Geçtiğimiz hafta Pazar günü birlikte Genova’ya uçan taze aşıklar Beren Saat ve Kenan Doğulu’nun seyahat ayrıntılarını ele geçirdik.

Magazin

DOĞULU VE SAAT'İN AŞK TATİLİNDE NELER YAŞANDI? Daha önce de yazmıştık.. Biliyorsunuz Genova havalimanında Kenan, Beren' in yanından bir an olsun ayrılmamış ve hatta tuvaletin içinde bile onu beklemişti..

'Kenan ve Beren Genova'ya uçtu' haberi için tıklayın

Peki bu seyahatte başka neler oldu?

Beren seyahat boyunca mavi kenarlı büyük bir şapkasını ve yuvarlak gözlüklerinden asla vazgeçmedi.. Daracık pantolonuyla da güzelliğini gözler önünde serdi.

Kenan Doğulu da fötr şapka ve gözlüklerinin yanı sıra, bermuda pantolonuyla dikkat çekti.. Mutluluktan ağzı kulaklarında gezdiğini de söylemeden geçmek olmaz tabii ki..

Beren Saat dümdüz babetleriyle Kenan Doğulu'yla el ele yürürken, boylarının uyumu da gözlerden kaçmadı..


Genova havalimanından valizlerini aldıktan sonra bir taksiye atlayan çiftimiz, Portofino' nun yolunu tuttu. Portofino’ya en yakın havalimanı olan Genova’ya inme nedenleri de buydu..

Ve İstanbul..

Bir hafta Portofino’da tatil yaptıktan sonra, haftasonu Türkiye’ye dönen Beren-Kenan ikilisi, dün de Kanyon’da sinema keyfi yaptı..Büyük birer patlamış mısır eşliğinde sinemanın keyfini çıkartan çılgın aşıklar, aşklarını dolu dizgin yaşamaya devam ediyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: