DOĞUM ABD'DE!

İşadamı eşi Adnan Aksoy'dan bebek bekleyen Güzide Duran, bebeğini yurtdışında dünyaya getirecek.

Magazin

DOĞUM ABD'DE! Geçtiğimiz günlerde İstinye Park'ta OK dergisinin objektifine takılan 5,5 aylık hamile mankenin, doğum için yakında Amerika'ya gideceği öğrenildi.

Sonunda inzivadan çıktı...

12 Nisan 2008'de işadamı Adnan Aksoy'la evlenen ve evlendikten bir ay sonra hamile olduğunu öğrenen Güzide Duran'ı doğum heyecanı sardı. Hamileliğinin ilk üç ayında Tarabya'daki villasından neredeyse dışarı adım atmayan, sürekli doktor gözetiminde olan Duran, sonunda bu inziva dönemine bir son verdi. Ünlü manken geçtiğimiz günlerde İstinye Park'ta objektiflere takıldı.

Kızımın sağlığı yerinde

5,5 aylık hamile olan Duran, minik bebekle ilgili sorulara 'Bir kızım olacak. Onu sürekli doktor kontrol altında tutuyoruz ve sağlık durumu gayet iyi' yanıtını verdi. Önce alışveriş yapıp sonra Masa Restaurant'ta yemek yiyen, burada karşılaştığı arkadaşı Özben Önal'la da ayaküstü sohbet eden Duran'ın doğumu yurtdışında yapmaya karar verdiği öğrenildi. Ünlü manken, bunun için Amerika'yı seçmiş ve önümüzdeki günlerde yola çıkacakmış.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: