DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ

Latin şarkıcı Jennifer Lopez, 40'ıncı doğum gününü eşi Marc Anthony'nin düzenlediği sürpriz bir partiye kutladı. Partinin, yaklaşık 500 bin dolara mal olduğu söyleniyor

Magazin

DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ Geçtiğimiz günlerde 40 yaşına basan Latin şarkıcı Jennifer Lopez'e eşi Marc Anthony, unutulmaz bir doğum günü partisi düzenledi. Yaklaşık 500 bin dolara mal olduğu söylenen, Lopez'in lakabı Lola'ya gönderme yapan 'An Evening for Lola-Lola İçin Bir Akşam' adlı parti 22.30'da başladı.

EŞİ İÇİN SÖYLEDİ
Güzel şarkıcı, onuruna düzenlenen partiye, Roberto Cavalli imzalı upuzun, beyaz bir elbiseyle katıldı. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise üstünü değiştirerek kısa, siyah bir elbise giydi. Eşine doğum günü hediyesi olarak 40 karatlık pırlanta bir bileklik alan Marc Anthony'nin sürprizleri bununla sınırlı değildi. Anthony, Lopez'in en sevdiği grup olan TKA ile anlaştı. Grup, güzel yıldıza ve 300 kişiden oluşan davetlilere konser verdi. Gecede Anthony de sahneye çıkarak eşine şarkılar söyledi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: