Doğum gününde hakim önünde!

Arda Turan, Berkay kavgasının ilk duruşması bugün Çağlayan'daki Adalet Sarayı'nda yapılacak.

Magazin

Doğum gününde hakim önünde! NELER OLMUŞTU?

Başakşehirli futbolcu Arda Turan ile Berkay 9 Ekim'de, Emirgan'daki gecce kulübünde kavga etmişti. İddiaya göre; Arda Turan, Berkay'ın eşi Özlem Şahin'e "Evli olmasam seni kaçırmazdım" dedi. Özlem Şahin bunu Berkay'a anlatınca kıyamet koptu. Birbirlerine girdiler. Arda Turan, Berkay'ın burnunu kırdı. Sonrasında Berkay'ın yattığı hastaneye silahla girip ateş etti, kurşun duvara saplandı. Arda'ya taciz, kasten yaralama, silahla ateş etme, ruhsatsız silah bulundurma suçlarından dava açıldı. Futbolcunun 12.5 yıl hapsi istendi.

Arda Turan'a soruşturma!

Arda Turan'a soruşturma!32 YAŞINA GİRİYOR

Kamuoyunu 3 aydır meşgul eden davanın ilk duruşması bu sabah İstanbul-Çağlayan'daki Adalet Sarayı'nda yapılacak. Taraflar avukatları ile birlikte davaya katılacak. İşin ilginç yanı Arda Turan'ın bugün 32'nci yaş günü. Arda Turan "Kulüpte bulunan hanımefendileri tanımıyorum, hiçbiriyle kendimi ve ailemi küçük düşürecek bir diyaloğa girmedim. Orantısız bir tepki verdiğimi kabul ediyorum. Ben, profesyonel bir sporcuyum ve öfkemi kontrol etmeyi öğrenmek zorundayım" demişti. Berkay ise davasından vazgeçmeyeceğini belirtmişti. (Kaynak: Posta.com.tr)

Berkay açıkladı! Arda Turan'a bir şok daha!

Berkay açıkladı! Arda Turan'a bir şok daha!Berkay o isme ateş püskürdü!

Berkay o isme ateş püskürdü!Berkay'dan Arda'ya gözdağı!

Berkay'dan Arda'ya gözdağı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: