Doğuma iki hafta kala hastanede önünde nöbet

Cambridge Düşesi Kate Middleton'ın 11 Temmuz'da bebeğini doğurması bekleniyor. Doğuma henüz 2 hafta olsa da basın şimdiden hastane önündeki nöbetine başladı.

Dünya Magazin

Doğuma iki hafta kala hastanede önünde nöbet Cambridge Düşesi Kate Middleton 'ın 11 Temmuz'da bebeğini doğurması bekleniyor. Doğum Londra ’da St. Mary Hastanesi’nde olacak. Doğuma henüz 2 hafta olsa da basın şimdiden hastane önündeki nöbetine başladı. Hastenin otoparkında ise daha şimdiden park yasağı başladı.

Middleton'ın bebeğini normal doğumla hayata getirmesi bekleniyor. Ancak doğum sırasında Prens William’ın Galler üssünde olma ihtimaline karşı Middleton’ın yanında annesi Carole ve kardeşi Pippa olacak.

Prens William iki haftalık yasal babalık iznini alacak ve daha sonra tekrar işine dönecek. Bebeğin doğumunu kutlamak için 41 silahın ateşlendiği kraliyet selamı verilecek. Bebeğin doğumu Twitter üzerinden duyurulmayacak ama Buckingham Sarayı’nın önünde bir bildiri asılacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: