"Doğurduğumu zannedip mesaj atanlar oldu!"

Komedyen Eser Yenenler, Miss Turkey 2015'te dördüncü seçilen Berfu Yıldız ile 2018 yılında birliktelik yaşamaya başlamıştı. Yenenler ile 4 aylık hamile Yıldız'ın düğün töreni geçtiğimiz aylarda gerçekleşmişti. Anne olmak için gün sayan 24 yaşındaki güzel, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla hamile annelerden destek istedi.

Magazin

"Doğurduğumu zannedip mesaj atanlar oldu!" "Hamile anneler, acil desteğe" diyen Berfu Yıldız, şu ifadeleri kullandı:

Bir haftadır hiçbir şey paylaşmamışım. Paylaşmamışım değil hatta, paylaşamamışım. Doğurduğumu zannedip mesaj atanlar oldu. Hayır, hala doğurmadım. Sakiniz şimdilik ama hamileliği son zamanları gerçekten birazcık zormuş. Bırakın süslenip, püslenip güzel güzel fotoğraflar çekip koymayı, kolumu bile kaldırmak istemiyorum. Hamile anneler, acil desteğe! Size de aynı şeyler oluyor mu?"

Düğün töreni sonrası Antalya'ya balayına giden Eser Yenenler-Berfu Yıldız çifti, çıkan haberlerin ardından bebeklerinin cinsiyetini sosyal medya hesabından, "Bebeğimizin cinsiyeti erkek. Allah kısmet ederse bir oğlumuz olacak. Çok mutlu ve heyecanlıyız" sözleriyle açıklamıştı. İkili, bebeklerinin adınının ise Kuzey olacağını açıklamıştı.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: