DOĞUŞ'TAN HİLAL CEBECİ'YE YAYLIM!

Şarkıcı Doğuş, seksi güzel Hilal Cebeci’ye canlı yayında öyle şeyler söyledi ki ortalık bu kez fena karışacak gibi

Magazin

DOĞUŞ'TAN HİLAL CEBECİ'YE YAYLIM! Doğuş, eski sevgilisi Hilal Cebeci ile ilgili olay yaratacak sözler söyledi... ‘Yaşanır ve biter’ Eski sevgilisi Hilal Cebeci için “Benden sonra 30 kişiyle beraber oldu..” şeklinde bir açıklama yapan Doğuş,
İnsanların geçmişlerinde bir şey yaşanır ve biter. Ben ondan sonra severek evlendim ve hala evliyim ama boşanacağım. ‘Kendisi itiraf etti’ Şu anda onu (Hilal Cebeci’yi) konuşmamız bile çok yanlış. Beni çok sevdiğini söylüyordu. Evet çok sevdi ki beni, ilişkimiz bittikten sonra, benden sonra 30 kişiyle beraber oldu.

Kendisi de söyledi zaten kaç defa nişanlandığını. Bir şey kötü bitmişse kötü bitmiştir. Şimdi onun hayatında da biri vardır, abuk sabuk konuşup da uzatmanın alemi yok. ‘Cevap vermesin’ Bana bir şey söylemesin. Cevap vermesin. Kişiler kendi istediği gibi konuşmakta özgürdürler. Ben özgür ifademle söylüyorum illa 30 adamla olması gerekmiyor, bu lafın gelişi ama kaç kişiyle nişanlandı, çocuk aldırdı vs. Eski nişanlısı Doğuş’un bu açıklamalarından sonra, geçtiğimiz günlerde objektiflere tesettürlü bir şekilde yakalanan Hilal Cebeci bakalım kendisine cevap verecek mi?
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: