Doğuş'un Azeri eşi hamile!

Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programı bugün şarkıcı Doğuş’u ağırladı. Doğuş zorlu geçen çocukluk yıllarını anlattı. Dünyaya bir daha gelsem yine şarkıcı olurdum şarkı söylemeyi çok seviyorum dedi. Şarkıcı Doğuş yeni çıkan albümü Aklında Bulunsun’dan şarkılar seslendirdi.

Magazin

Doğuş'un Azeri eşi hamile! Doğuş "Şöhret Yorgunluğu" adı verilen psikolojik hastalığa yakalandığını ve tedavi gördüğünü anlattı. Çare olarak “iyi insanlar olacak etrafında sana geçmişindeki başarıları hatırlatacaklar” dedi.Doğuş’un psikoloğu Serhan Kurtulmuş canlı yayına bağlandı ve Doğuş’un Şöhret yorgunluğu hastalığı hakkında bilgi verdi.

Doğuş Söylemezsem Olmaz canlı yayınında Azeri eşi Xosqedem Hidayetqizi tanışma hikayeleri anlatttı. Doğuş yıllar önce bir çocuk esirgeme yurduna ziyarete gitti ve Xosqedem hanımın çocuklara olan ilgisinden çok etkilenerek evlenme teklifi etti. Evliliği hakkında bilgi veren Doğuş evliliğinin çok güzel ilerlediğini eşinin beş buçuk aylık hamile olduğunu ikiz bebek beklediklerini söyledi. Bebeklerden birinin cinsiyetinin kız olacağı belli olurken diğerinin henüz cinsiyetini göstermediğini ilk kez Söylemezsem Olmaz'da açıkladı
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: