DOĞUŞ’UN EVLİLİĞİNİ BEN BİTİRMEDİM

‘DOĞRUYU SÖYLEYEN DOKUZ KÖYDEN KOVULUR' DİYEN HİLAL CEBECİ, DOĞUŞ’UN AYRILIĞINDA KENDİSİNİ HEDEF GÖSTERENLERE SİTEM ETTİ.

Magazin

DOĞUŞ’UN EVLİLİĞİNİ BEN BİTİRMEDİM Sempatik şarkıcı Hilal Cebeci, son günlerde magazin gündemini meşgul eden eski sevgilisi Doğuş'un eşinden ayrılması ile ilgili kendisinin hedef gösterilmesine bir hayli üzüldüğünü belirterek yaptığı açıklamada "Ben gerçekten insanların yorumlarına çok önem veriyorum. İnsanlar beni kötü algılamasın. Biz Doğuş'la 3.5 sene karı-koca gibi yaşadık. Aynı evi paylaştık. Ama evlenemedik. Şimdi ben kötü oluyorum doğruları söylediğimde. Ama Doğuş bir evliliği sürdüremez" diye konuştu...

Bu evlilik yürümez demiştim Bu ayrılığın sebebinin kesinlikle kendisinin olmadığını, hatta bir süre önce Doğuş'un kayınpederine de bu evliliğin yürümeyeceğini söylediğini belirtti. Hilal Cebeci, "Keşke Allah ayırmasaydı. Keşke evlilikleri devam etseydi. Ama evlendikleri günden beri hep tartışma söz konusu ve hep benim ismin geçiyor" dedi. Seksi güzel hemen ardından Doğuş'un artık kendisi için bittiğini ve görüşmediğini de sözlerine ekledi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: