Doktorlar dizisinin 'kötü doktoru' Özgül Kavruk şimdi ne yapıyor?

'Doktorlar'da kötü kadın karakteriyle zirve yapan ve dikkatleri üzerine çeken ünlü oyuncu Özgül Kavruk'un şimdilerde ne yaptığı merak konusu oldu.

Magazin

Doktorlar dizisinin 'kötü doktoru' Özgül Kavruk şimdi ne yapıyor? 'Gurbet Kadını' dizisinde dikkatleri üzerine çeken Özgül Kavruk, 'Doktorlar'da kötü kadın karakteriyle zirve yapmıştı. Peki ünlü oyuncu şimdilerde ne yapıyor?

Usta oyuncu Fatma Girik ile 'Gurbet Kadını' dizisinde başrol oynayan Özgül Kavruk o dönemde tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Kariyerinin zirvesini 'Doktorlar' dizisindeki kötü karakterle yapmıştı. Özgül Kavruk evlendikten sonra kameralardan uzak bir yaşamı tercih etti. Özgül Kavruk şimdi pilates eğitmenliği yapıyor.

Özgül Kavruk kimdir?
Özgül Kavruk, 1 Aralık 1977'de Aydın Söke'de öğretmen bir ailenin kızı olarak doğmuştur. Yeditepe Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünden mezun oldu. 1992 yılında 15 yaşında İzmir'de modelliğe başladı. 2000 yılında 'Derman Bey' dizisi ile oyunculuğa geçiş yaptı. O dönemler hem modellik hem sunuculuk hem oyunculuk yapıyordu. Üniversite de arada olunca sunuculuğu bıraktı sonra da 2002 yılında modelliği de bırakıp kendini tamamen oyunculuğa verdi. 2006 yılında 'Doktorlar' adlı dizide oynadı. Başrollerini Kutsi ve Yasemin Ergene'nin oynadığı bu dizide Bekir Aksoy, Yağmur Atacan, Cüneyt Türel, Aysun Kayacı, Mehmet Aslan gibi oyuncular da rol almıştır.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: