Sigara için doktoru bıçakladı!

Aldığı alkol nedeniyle acil servise kaldırılan genç, sigara içmesine izin vermeyen doktoru bıçakladı.

Yaşam

Sigara için doktoru bıçakladı! İzmir'de aldığı alkol nedeniyle rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan üniversite öğrencisi genç, acil serviste sigara içmek isteyince kendisini uyaran doktoru bıçakla yaraladı.

Bucak Emin Gülmez Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu'nda öğrenci olan 27 yaşındaki Güven Doğu Demir, önceki gün kız arkadaşıyla tartışınca alkol almaya başladı.

Alkolün etkisiyle bir süre sonra rahatsızlanan Demir, 112 Acil Servisi arayarak yardım istedi. Bunun üzerine hemen eve giden sağlık ekipleri, Demir'i Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin acil servisine götürdü. Burada gözlem odasında müşahade altına alınan Demir'e doktorlar sakinleştirici yapmak istedi. Ancak iğne olmayı reddeden Demir, ardından cebinden çıkardığı sigarayı yakmaya kalkıştı.

Durumu fark eden 26 yaşındaki asistan doktor Özgür Önen ile serviste görevli 47 yaşındaki doktor Yılmaz Güney Ertüre, Demir'e acil servisin içinde sigara içemeyeceğini söyleyerek uyardı.

Uyarıya öfkelenen Demir, yanında taşıdığı meyve bıçağını çıkararak doktorlara savurdu. Üç hafta önce evlenen doktor Özgür Önen kolundan yaralandı. Saldırgan hasta ise hastane polisi ve güvenlik görevlileri tarafından etkisiz hale getirildi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: