DOKUNARAK ONUNLA ANLAŞMAYI DENE!

Karşınızdakine aklınızdan geçenleri ona dokunarak anlatabilirsiniz. Hangi dokunuş ne anlatıyor öğrenin.

Magazin

DOKUNARAK ONUNLA ANLAŞMAYI DENE! Poposuna dokunma: Erkeklerin birbirinin poposuna hafifçe vurmaları övgü anlamı taşır. Maçlarda erkeklerin birbirlerini bu şekilde tebrik ettiklerini görebilirsiniz. Kadınlar erkeklerin poposuna hafifçe dokunduğunda bunu olumlu anlar ve muhteşem olduğunu düşünür. Ancak sert vurmamaya özen gösterin.

Birlikte otururken ona doğru uzanma ve dizlerine dokunma: Bu davranış özür mahiyetindedir ve yanlış anlaşılmaların odüzelmesini sağlar. Dizlere doğru dokunmak etkileyicidir çünkü dizler vücudun en nötr noktalarından biridir. Kollarınız onun dizleriyle temas ettiğinde ise beyni otomatik olarak sizi affetmesini istediğiniz mesajını algılar. Ona doğru eğilirseniz kendini daha değerli hisseder.

Boyun bölgesine hafif dokunuşlarla masaj: Stresi azaltır. Karşınızdaki stresliyse parmaklarınızı saçlarında gezdirin. Saç diplerine masaj yapın. Çok etkili olmadıysa boynuna parmak uçlarınızla dairesel hareketler yapın.

Sevgilinin ellerini ellerinizle birleştirmek: İstemediği bir şeyi yaptırmaya çalışırken bu yaparsanız işe yarar. Politikacılar konuşma yaparken sık sık ellerini birleştirirler. Bu hareketler kontrolü simgeliyor ve dışarıya karşıda gücün sinyallerini veriyor. Karşınızdaki kişinin elleri kenetlenirken siz de ellerinizi onun ellerinin üzerine koyarsanız ilişkide baskın taraf olduğunuz mesajını vermiş olursunuz. Bu dokunuşlarla istediğinizi dile getirir, amacınıza ulaşırsınız.

Bacakların iç tarafına dokunmak: Erkeklerin bacaklarının iç kısmı en hassas noktalardan biridir. Bu kısma dokunmak onu arzuladığını fark etmesini sağlar. Birkaç yumuşak dokunuştan sonra ateş topu olursunuz.

Eller omuzda ve düz dokunuş: Sinirli bir erkeği sakinleştirmeye çalışırken böyle dokunun. Bu onu sakinleştirecektir. Eğer karşınızdaki çok sinirliyse bu hareketi yapmayın. Vücuduna yumuşak hareketlerle dokunmanız aranızdaki duygusallığı açığa çıkararak kısa sürede sakinleşmesini sağlar.

Ellerinizle yanaklarına dokunma: Ona 'seni seviyorum' demenin yolllarından biridir. Filmlerdeki aşk sahnelerindeki gibi ellerinizle yanaklarına dokunun ve kaçamak öpücükler kondurun. Bu hareketlerden sonra onu sevdiğini anlar ve benzer hareketler yapar.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: