Dolgun saçlarla baş döndür!

Hacimli ve sağlıklı saçlara sahip olmanın sırları.

Kadın

Dolgun saçlarla baş döndür! Doğru Şampuan

Şampuanınızı sadece saçlarınızı temizlemesi için kullanmayın. Kullanacağınız şampuan aynı zamanda saçlarınızı beslemeli ve zarar vermemelidir. Saç tipinize uygun doğru şampuanı seçmeniz önemli. Şampuanlarınızın içeriğine çok dikkat edin.

Saç Kesimi

Uzun saçlara verilen katlar saçlarınızı havalandırın. Kalın ve uzun katlar saçlarınızı daha az gösterir. Yerine göre ince verilmiş katlarsa saçlarınızın hacminden birşey götürmez. Doğru hareketleri yapın.

Havalandırın

Saçınızı kuruturken havalandırın. Saça hacim vermek evde de mümkün. Saç kurutma makinenizin aparatlarından yararlanarak dalgalı ve hacimli saçları elde edebilirsiniz.

Doğru ürün

Saçlarınızı hacimli göstermek için bir çok ürün var. Önemli olan hangisinin sizin saçınıza uygun olduğunu bulmanız. İnce telli saçlara özel bakım ürünleriyle, normal saçlar için olanlar farklıdır.

Derinizi besleyin

Saçınızın sağlığı saç derinizle alakalıdır. Kepek oluşumundan şikayetçi olanlar ve derisi soyulanlar besleyici serumlar kullanmalı. Kuaförünüzün size önerdiği besleyici serumları değerlendirin ve derinizin kısa sürede eski haline kavuşmasını sağlayın.

Kabartın

Anlık hacim için en büyük kurtarıcı krepedir. İnce dişli taraklar birçok kadının çantasında olması gereken ürünlerdendir. Saçınızın belli bölgelerine abartıya kaçmadan yapacağınız krepe size istediğiniz dolgunluğu verecektir.

Dalga ekleyin

Herkesin evinde bigudiler vardır. Saç maşası görevi gören bu tatlı mı tatlı ürünleri saça kullanmak oldukça basit. Kenara attığınız bigüdilerinizi bulun ve havalı saçlara kavuşun
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: