Dolgun ve uzun kirpikler için püf noktaları!

Dolgun ve uzun kirpikler her kadının hayali. Kadınlar, takma kirpik kullanmaktan ipek kirpik uygulamalarına kadar birçok yöntemle kirpiklerinin daha dolgun ve uzun görünmesini sağlamaya çalışıyorlar. Peki, doğal yöntemlerle dolgun ve uzun kirpiklere sahip olmak mümkün mü? Evde yapabileceğiniz bakımlar sayesinde takma kirpik etkili çekici bakışlara sahip olabilirsiniz.

Kadın

Dolgun ve uzun kirpikler için püf noktaları! İşte kirpiklerinizi olduğundan dolgun ve uzun göstermek için bilmeniz gereken o bilgiler...


Hint yağının içerisine yarısı kadar sarımsak yağını karıştırarak haftada 3 gün yatmadan önce veya duşa girmeden 3 gün önce kirpiklerinize sürün. Kısa sürede dolgun ve uzun kirpiklere sahip olabilirsiniz.


Kirpiklerinizin daha uzun ve kıvrık görünmesini istiyorsanız saç kurutma makinenizi kirpik kıvırma aletini ısıtarak kirpiklerinizi kıvırın. Bu yöntem kirpiklerinizi uzun süre boyunca kıvrık ve dolgun görünmesine yardımcı olacaktır.


Keskin ve kıvrık kirpiklere sahip olmak istiyorsanız rimel sürmeden önce kirpiklerinizi tarayın daha sonra rimel uygulayarak daha dolgun kirpiklere sahip olabilirsiniz!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: