Dominik'ten dönen Hakan Hatipoğlu'nun karantinası bitti, ailesine kavuştu

Hakan Hatipoğlu 20 gün önce Dominik'ten dönmüş, koronavirüs salgını sebebiyle kendisini karantinaya almıştı. Karantina süreci sona eren Hatipoğlu, sonunda ailesine kavuştu.

Magazin

Dominik'ten dönen Hakan Hatipoğlu'nun karantinası bitti, ailesine kavuştu Survivor çekimleri için geçen haftalarda Domik'te bulunan Hakan Hatipoğlu, herhangi bir rahatsızlığı olamamasına rağmen Türkiye'ye dönüşte kendini ev karantinasına almıştı. Eşi ve kızı Lila'yı tehlikeye atmak istemeyen Hatipoğlu, bir süredir izole bir hayat yaşıyordu. Ailesinden ayrı kaldığı için zor günler yaşayan ünlü isim, karantina süresini doldurdu.

'ALLAH KİMSEYİ SEVDİKLERİNDEN AYIRMASIN'

Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Hatipoğlu, "Karantina bitti. Aileme kavuştum çok mutluyum. Allah kimseyi sevdiklerinden ayırmasın. Benimki yurtdışından, riski az bir ülkeden geldiğim için ev karantinasıydı. Her gün Aile Sağlık Merkezi sağ olsun arayıp sordu kontrol etti. Bomba gibi bitirdik bu süreci. Hastalara şifa dilerim." dedi. (Kaynak: aksam.com.tr)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: