‘Döndüm Ben’in afişi görücüye çıktı!

Başrollerini Burak Satıbol, Ayhan Taş, Dilara Öztunç ve Sadi Celil Cengiz’in paylaştığı komedi filmi ‘Döndüm Ben'in afişi görücüye çıktı.

Kültür-Sanat

‘Döndüm Ben’in afişi görücüye çıktı! Yönetmenliğini Ömer Faruk Yardımcı’nın üstlendiği, yapımcılığı Nadir Yakut'un yaptığı, senaryosunu ise Volkan Hamamcıoğlu ve Cengiz Eşiyok'un kaleme aldığı, ‘Döndüm Ben’ keyifli hikayesiyle dikkat çekiyor.

15 Şubat’ta seyirciyle buluşacak olan ‘Döndüm Ben’ filminde, ‘Evliliğini bitirme planları yapan Cenk'in, eşi Melda'nın çocuk sahibi olmak istediğini açıklamasından sonra bu durumdan kurtulabilmek için arkadaşı Samet'e danışmasıyla gelişen olayları komik bir dille anlatılıyor.

Oyuncular:Burak Satıbol, Ayhan Taş, Dilara Öztunç, Sadi Celil Cengiz, Dost Elver, Erdal Küçükkömürcü, Volkan Başaran, Yiğit Arı, Çisem Çancı, Hülya Şen, Sabahattin Yakut, Serdar Sezgin

Künye:

Yönetmen: Ömer Faruk Yardımcı

Görüntü Yönetmeni: Feza Çaldıran

Yapımcı: Nadir Yakut

Yaratıcı Yapımcı: Ömer Faruk Yardımcı, Serkan Taş

Senaryo: Volkan Hamamcıoğlu, Cengiz Eşiyok

Yapım: YS Film
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: