DONDURMAM LATİN!

Fransız basketbolcu Tony Parker'la evlenen ünlü oyuncu Eva Longoria, bir dondurma firmasının yeni reklamlarında oynamak için Türkiye'ye geliyor!

Magazin

DONDURMAM LATİN! Muhteşem fiziğiyle erkeklerin rüyalarını süsleyen Eva Longoria, Türkiye'ye geliyor. Yerli bir dondurma firmasının reklam filmlerinde oynamak üzere anlaşma sağladığı belirtilen Eva, Nisan ya da Mayıs ayında İstanbul'da olacak.

DÜNYA BASINININ İLGİ ODAĞI

Geçtiğimiz yıllarda aynı dondurma firmasının reklamlarında ünlü İngiliz oyuncu Elizabeth Hurley oynamıştı. Bu kez firma tercihini bir çikolata reklamıyla ortalığı kasıp kavuran Eva Longoria'dan yana kullandı. 'Umutsuz Ev Kadınları' adlı dizide de oynayan Eva, başarılı oyunculuğunun yanı sıra özel hayatıyla da basının her zaman ilgi odağı oluyor.

TÜRKİYE'Yİ TANITIYORLAR

Eva'nın bu şöhreti kuşkusuz ülkemizin tanıtımı açısından da fayda sağlayacak. 2005 yılında Elizabeth Hurley ve Carre Otis'in de Türk reklamlarında oynaması dünya basınında geniş yankı uyandırmış, herkes ülkemizi konuşmuştu. Şimdi Latin yıldız Eva sayesinde Türkiye dikkatleri çekecek.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: