Dora Ercan: O gün benim görevim cesetlere sahip çıkmakmış

Vatan Şaşmaz'ı öldürüp daha sonra da intihar eden Filiz Aker'in yeğeni Dora Ercan, "O gün otelde olmamın sebebi, teyzem bana görev vermiş, cesetler şişmesin diye oradaymışım." dedi.

Magazin

Dora Ercan: O gün benim görevim cesetlere sahip çıkmakmış Ünlü sunucu Vatan Şaşmaz, 27 Ağustos'ta Beşiktaş'taki 5 yıldızlı bir otelin odasında eski manken Filiz Aker tarafından 4 kurşunla sırtından vurularak öldürüldü. Filiz Aker Şaşmaz'ı öldürdükten sonra da aynı silahla intihar etmişti.

Cinayetle ilgili şok detaylar!

Cinayetle ilgili şok detaylar!
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı olayla ilgili yürüttüğü soruşturmasını 5 ay sonra tamamladı. Savcılık kararında, olayda Aker'i azmettiren veya herhangi bir yardımda bulunulduğuna dair bir bulguya rastlanmadığı belirtildi. Tek failin Aker olması ve onun da hayatına son vermesi nedeniyle dosyaya takipsizlik kararı verildiği belirtildi.

Aker'in cep telefonunda yapılan dijital incelemede, cinayetten 2 ay kadar önce internetten “siyanür nedir?, kadavra bağışı nasıl yapılır?, organ nakli hangi hastanelerde yapılıyor?, ölen insanın vücudu neden sertleşir? Ölünce vücut neden ağırlaşıyor? Silah askıları nerede satılıyor?, Korse, silah kılıfı ” gibi bazı bilgileri farklı tarihlerde aradığı tespit edildiği belirtildi.

Vatan Şaşmaz cinayetinde son nokta konuldu!

Vatan Şaşmaz cinayetinde son nokta konuldu!
Tüm bu gelişmeler bugün Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında masaya yatırıldı.


Filiz Aker'in yeğeni Dora Ercan programa telefonla bağlandı. Aker'in aradığı bilgilere açıklık getirdi.

'Teyzem ölümden korkan bir insandı diyen' Dora Ercan, 'Teyzem öldükten sonra toprağın altına girmek istemezdi. Beni kadavra olarak bir üniversiteye verin, benden yararlansınlar derdi. Organlarımdan yaralansınlar derdi' ifadelerini kullandı.

Vatan Şaşmaz'ın hamile eşi ilk kez görüntülendi!

Vatan Şaşmaz'ın hamile eşi ilk kez görüntülendi!Dora Ercan, "İkisinin öldüğü gün benim de otelde olmamın bir sebebi vardı. Teyzem onu bile düşünmüş. O gün benim görevim de cesetlere sahip çıkmakmış" dedi. (Kaynak: hurriyet.com.tr)

Vatan Şaşmaz'dan sonra reytingleri düştü!

Vatan Şaşmaz'dan sonra reytingleri düştü!

Bunlarda ilginizi çekebilir: