Dostları Gonca Vuslateri'yi yalnız bırakmadı!

Benzersiz karakterleri, oyunculuk performansları ve samimiyeti ile sanat dünyasının en sevilen isimlerinden Gonca Vuslateri kalbinden dökülenleri kalemine aktararak çok özel ve benzersiz bir kitaba imza attı: “Manik Serçe”…

Kültür-Sanat

Dostları Gonca Vuslateri'yi yalnız bırakmadı! Yer aldığı projelerde her zaman canlandırdığı karakterler ve oyunculuk performansı ile dikkat çeken, doğallığı, samimiyeti ve kişiliği ile fark yaratan ünlü oyuncu Gonca Vuslateri şimdi de bambaşka bir platformda kendinden söz ettiriyor.

Çocukluğundan beri sanata ilgi duyan ve sanatla iç içe büyüyen, sanatın her boyutunu yakından takip etmeye önem vererek yaşayan Gonca Vuslateri, birikimleri, yaşanmışlıkları ve iç dünyası ile benzersiz bir kitaba imza attı: “Manik Serçe”…

2004 yılından beri, ruhundan ve kalbinden akan duygularını kaleme alan, hislerini, gözlemlerini, yaşanmışlıklarını şiirlerle mısralara döken Gonca Vuslateri tüm şiirlerini “Manik Serçe” kitabında topladı.Daha önceki düzyazı çalışmalarının üzerine “Manik Serçe” ile şiir alanında mezuniyetini veren Gonca Vuslateri kitabında çevresinde gözlemlediği yaşanmışlıkları, kendi hikâyelerini benzersiz metaforlar ve ifadelerle sergiliyor. Başta gelecekteki torunları olmak üzere, tüm sevenleri ile kendi iç dünyasını “Manik Serçe” kitabında paylaşan Gonca Vuslateri bu heyecanını Hakan Akkaya, Ayşe Hatun Önal, Mert Vidinli, Kenan ve Gül Erçetingöz, Yonca Evcimik, Şahika Ercümen, Ali Biçim, Şirin Ediger, Özlem Süer, Ogün Sanlısoy gibi yakın dostları ile benzersiz bir şekilde kutladı!

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: