DOSTLARIM DESTEK VERİYOR

Göğüs kanseri tedavisi gören Oya Başar 'Gönül Hırsızı'nın galasına katıldı.

Magazin

DOSTLARIM DESTEK VERİYOR 2,5 aydır göğüs kanseri tedavisi gören Oya Başar, önceki gün 'Gönül Hırsızı' oyununun galasına katıldı.Oyun öncesi düzenlenen kokteylde yakın dostları Nilgün Belgün ve Perihan Savaş'la bir araya gelen Başar'ın moralinin yerinde olduğu gözlendi.

Kendimi iyi hissediyorum

Profilo Kültür Merkezi'nde düzenlenen galaya katılan tiyatro sanatçısı Oya Başar, kahkahalarıyla çevresine neşe saçtı. 2,5 aydır kemoterapi tedavisi gören ve bu nedenle saçları dökülen Başar, 'Sağlık durumum iyiye gidiyor. Kendimi çok iyi hissediyorum. Yalnız, aldığım ilaçlar yüzünden saçlarım döküldü ve kilo aldım. Şu anda da perukla dolaşıyorum' diye konuştu.

Dostlarım destek veriyor

Hem Nilgün Belgün ve Perihan Savaş gibi dostlarının, hem eski eşi Levent Kırca'nın hem de hayranlarının kendisine manevi destek verdiğini belirten Oya Başar, sözlerine şöyle devam etti: 'Levent bey ile boşandık, ama çok iyi dostuz. Her gün arayıp sağlığımı soruyor. Moralim yerinde. Aslında peruksuz da dolaşırım, ama insanlar rahatsız olmasın diye peruk kullanıyorum.'

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: