DOSTLARLA BULUŞMA

Cem Uzan’la evliliğinde ciddi sorunlar yaşadığı iddia edilen Alara Uzan, uzun bir aradan sonra Yeniköy’de ortaya çıktı. Arkadaşlarıyla gittiği kafede görüntülenen Uzan, durumun farkına varınca apar topar mekanı terk etti.

Magazin

DOSTLARLA BULUŞMA Fransa’ya kaçan ve iltica talebinde bulunan Cem Uzan’a boşanma davası açtığı medyaya yansıyan Alara Uzan, önceki gün Yeniköy’deydi. Mehmet Mutlu, eşi Melisa Tokgöz ve Emre Kütük ile Cafe Passion’da buluşan Uzan, gazetecileri fark edince panik içinde yerinden kalktı.Bu sırada Emre Kütük de “Bizi ne amaçla çekiyorsun? Fotoğrafları hemen sil” diyerek muhabire tepki gösterdi.EYVAH KAMERALAR GELİYOR

Alara Uzan’ın koruması da fotoğrafları silmesi için muhabirle tartışmaya başladı. Bu arada Uzan, Kütük’e ait bir otomobile binerek oradan uzaklaştı. Tartışma devam ederken muhabirin “Başka gazeteciler de geliyor” demesi üzerine Emre Kütük ve koruma geri çekildi. “Eyvah kameralar geliyor” diyen Mehmet Mutlu hesabı ödedikten sonra da grup oradan ayrıldı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: