Drogba neden imzalamıyor?

Sezon sonunda başka bir takıma gidebilecek olan Drogba'nın Galatasaray'dan istedikleri yönetimin elini kolunu bağladı.

Diğer Haberler

Drogba neden imzalamıyor? Galatasaray'a geldiği günden bu yana gerek taraftarların gerek futbol kamuoyunun tartışmasız beğenisini kazanan Dider Drogba, sözleşmesinin sonuna yaklaşıyor. Fildişili futbolcu, artık sezon sonunda başka bir takıma gidebilmek için istediği ekiple görüşme hakkına da sahip. Galatasaray yönetimi ise Drogba'yı birkaç gün önce yeniden masaya oturmak için ikna etmeye çalışmış, yıldız futbolcu ise bu çağrıya bir yanıt vermemişti.

Drogba dünyaları istiyor

Ünal Aysal'ın mutlaka takımda kalmasını istediği Didier Drogba'ya Premier Lig ve Amerika Birleşik Devletleri'nden teklif olduğu biliniyor. Kariyerini Avrupa'da devam ettirmek isteyen Didier Drogba ise oldukça astronomik bir para istiyor. Drogba'nın yeni sözleşme şartlarına ulaştı. Fildişili futbolcu yeni kontrat talebini 1+1 yıllık istiyor. Kontratın ilk yılında iki tarafın da söz hakkı bulunurken, Drogba'nın talebiyle +1 senelik opsiyon Fildişili yıldızda olacak. Yani Drogba isterse sözleşmesini 1 sene uzatacak ya da Galatasaray'dan ayrılacak. Fildişili yıldızın istekleri bu kadarla sınırlı değil.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: