D’S DAMAT BAYİLERİ BULUŞTU!

Erkek giyiminde dünya markası haline gelen D’S Damat, 2012 / 2013 kış koleksiyonlarını, 60’ı yurt dışından gelen 95 bayisinin katıldığı toplantı ile tanıttı. Bayiler, toplam değeri 23 milyon 380 bin lira olan yaklaşık 280 bin parça yeni ürün siparişi verdi.

Magazin

D’S DAMAT BAYİLERİ BULUŞTU! “Herkese” yeni görünüm kazandıran tasarımları ve “her keseye” hitap eden ürün yelpazesiyle erkek giyiminde dünya markası olan D’S Damat, yurtiçi ve yurtdışından İstanbul’a davet ettiği toplam 95 bayisine; 2012 / 2013 kış koleksiyonlarını tanıttı. Erkekleri olduğundan daha fit gösterecek “sihirli” kalıpların yine ön plana çıktığı tasarımlar bayiler tarafından büyük ilgi gördü.

20 kişiden oluşan D’S Damat tasarım ekibinin hazırladığı tasarımlar, toplam 1980 parçadan oluşuyor. Bayilerin 280 bin adet gibi rekor sayıda sipariş verdiği etkinlikte alınan siparişlerin ekonomik değeri ise yaklaşık 23 milyon 380 bin lira oldu.


Yurtdışı bayilerden yoğun katılım

İstanbul’da gerçekleştirilen toplantıya katılan bayilerin 60 tanesini yurtdışından katılan bayiler oluşturuyor. Gürcistan, Kazakistan, Polonya ve Kırgızistan bayilerinin ilk kez katıldığı tanıtımda; Almanya, Mısır, Rusya, Lübnan, Romanya, Dubai gibi pek çok ülkeden katılım gerçekleşti. Yurtiçinden ise yaklaşık 35 bayi toplantıya katıldı.


Koleksiyonlarda neler var?

D’S Damat Sonbahar Kış 2012 / 2013 koleksiyonu farklı giyim zevkleri ve farklı vücut tipleri göz önünde bulundurularak D’S Classic, D’S Casual ve TWN olarak üç ayrı grupta tasarlandı. Öyle ki bu çeşitlilik, her grubun alt temalarına ayrılarak kişiye özel giyim zevkini yaratmaya yardımcı oluyor.

“D'S Classic” koleksiyonu bu çeşitliliğe atıfta bulunarak kendi içinde 3 farklı temaya bölünüyor. Geleneksel temada her sezonun olmazsa olmazları zenginleştirilmiş iç detaylarla sunuluyor.


Asil Kan temasında trendlerden etkilenen, daha dar kalıp giyinen şehirli şık bir erkeğin ruhu yansıtılıyor. Aristokrat temasının esin kaynağı ise İngiliz Aristokrasisinin yaşam stili. Koleksiyonda entelektüel, kendine güvenen, boş zamanlarında av sporlarıyla ilgilenen, doğal bir erkeğin tarzı sizi kucaklıyor.

“D’S Casual” koleksiyonu da, zengin renk ve model alternatifleriyle tıpkı klasikte olduğu gibi gündelik yaşam tarzınızda da farklı alternatif tarzıyla seçenekler arasında yerini alıyor. Klan temasında ana yapılanma kırmızı ve kahverengi üzerine kuruluyor. Folklorik temasında natürel tonların parlak ve flash renklerle kontrast etkisi yaratacak şekilde harmanlanması çıkış noktasını oluşturuyor. Dağ Kaşifi temasının ana trendini spor giyimle etnik formların kombinlenmesi oluşturuyor.

TWN 2012–2013 Sonbahar Kış koleksiyonu da kendini genç ve dinamik hissetmek isteyenler için yeni çözüm önerileri sunuyor. Daha fit ve slim seçenekler sunan marka benzer şekilde tasarlanan 3 ayrı temanın birleşimiyle hayat buluyor. Terziliğin Uyanışı temasında renkler, tonlar ve aksesuarlar son derece naturel bir kullanımla karşımıza çıkıyor. 70’ler temasında anahtar kelime unutulmaz bir ikon olan David Bowie... Bowie’den esinlenerek 70’lerin punk kültürüne doğru bir yolculuk yapılıyor.

Asi Rüzgar teması 60’ların isyancı, aksi rock kültürünü yansıtıyor. Bu isyan sembolünün içerisinde bizleri bir retro yolculuğa çıkarıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: