Dudaklarınızı doğal yöntemlerle büyütün!

Şayet ince dudaklara sahipseniz ve estetik olmadan dolgun gözükmesini istiyorsanız işte ize birkaç ipucu...

Kadın

Dudaklarınızı doğal yöntemlerle büyütün! Dudaklarınızın daha dolgun gözükmesini istiyorsanız çözümü aslında çok basit. Estetik ameliyata gerek olmadan doğal yöntemlerle dudaklarınızı kalınlaştırabildiğinizi biliyor muydunuz?

Dudaklarınızı fırçalayın

Bir lip balmı dudaklarınıza sürün ve diş fırçası yardımıyla fırçalayın. Böylece dudak üzerindeki ölü deri gidecek ve dudaklarınız daha dolgun görünecektir.

Fırçalarken tarçın kullanın

Biraz tarçın ile birkaç damla zeytinyağını karıştırıp dudağımızı fırçalarsak kan dolaşımı hızlanacak ve dudaklarımız daha dolgun görünecektir. Dudağınızda karıncalanma hissi duyabilirsiniz; bu da yaptığınız işlemin işe yaradığını gösterir.

Açık renk kalem kullanın

Dudağınızın orta kısımlarını açık renk bir dudak kalemi ile doldurun ve üzerine rujunuzu sürün. Böylece yine dudaklarınız dolgun görünecektir. Aynı zamanda parlatıcı bir gloss ve üst dudağa uygulanan highlighter ürünleri de dudağı iri gösterir.

Dudağımı nasıl küçültürüm?

Dudağı dolgun göstermek kadar küçük göstermek de merak edilen konulardan biri. Bunun için de yapmanız gereken fondötenle dudak kapatma işlemini uygulayıp kalemle daha küçük bir dudak çizmek.

Bunlarda ilginizi çekebilir: