DÜĞÜN 12 NİSAN'DA

ÜNLÜ MANKEN GÜZİDE DURAN, 7 AYDIR BİRLİKTE OLDUĞU MİMAR ADNAN AKSOY İLE 12 NİSAN'DA EVLENECEK. AYNI AKŞAM PINAR ALTUĞ DA YAĞMUR ATACAN İLE BAŞKA BİR MEKANDA DÜNYA EVİNE GİRECEK.

Magazin

DÜĞÜN 12 NİSAN'DA Uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Moris Kohen ile evliliğin eşiğinden dönen ünlü manken Güzide Duran, sonunda aradığı mutluluğu mimar sevgilisi Adnan Aksoy'da bulmuştu. 7 aydır birlikte olan aşıklar, flört dönemini çok uzatmadan evlilik kararı aldılar. Günaydın'ın haberine göre, İlker İnanoğlu'nu da sayarsak şimdiye kadar iki kez evliliğin eşiğinden dönen Güzide, bu kez muradına eriyor. Duran ile Aksoy, evlilik kararı almış, hatta düğün tarihini de belirlemişler; 12 Nisan'da dünyaevine gireceklermiş. Ünlü çift, Çırağan Sarayı'nda bir düğünle hayatını birleştirecek. Söylendiğine göre çift sade bir düğün istiyormuş. Düğüne sadece akrabalarını ve çok yakın dostlarını davet etmişler.


Bu arada Güzide Duran ile Adnan Aksoy'un nikah masasına oturacağı 12 Nisan Cumartesi akşamı, Pınar Altuğ ile kendisinden 9 yaş küçük sevgilisi Yağmur Atacan'ın da Maslak Venue'de düğünü var. Pınar ile Güzide çok samimi değil ama birçok ortak arkadaşları var. Bakalım ortak arkadaşları hangi düğünü tercih edecek ya da Çırağan Sarayı ile Maslak Venue arasında mekik mi dokuyacaklar göreceğiz...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: