DÜĞÜNDEN SONRAKİ İLK SABAHTA EŞLERDEN 'ÇOK ÖZEL' POZLAR!

Düğün fotoğrafçılığında yeni bir trend başladı!

Magazin

DÜĞÜNDEN SONRAKİ İLK SABAHTA EŞLERDEN 'ÇOK ÖZEL' POZLAR! Düğün fotoğrafları genellikle birbirine benzer. Mutluluk ve heyecan içinde gülümseyen gelin ve damat, çevrelerinde arkadaşları, aileleri...

Beyaz gelinlik, o gecce için özenle seçilmiş damatlık, konukların üzerindeki şık giysiler..

Ama artık düğün fotoğrafçılığında yeni bir trend başladı.

Yeni evli çiftler sadece düğün geccelerini değil, karı- koca olarak uyandıkları ilk sabahı da ölümsüzleştiriyor.
Çiftlerin düğünden sonraki ilk sabahlarını görüntüleyen bu yeni trendin öncüleri de Melissa Squires ve Michelle Jonne adlı iki fotoğrafçı.

Pek çok yeni evli çift, ilk sabahın çok özel olduğunu ve öyle kalması gerektiğini düşünse de bazıları da bu alanda özel portfolyolar oluşturan bu fotoğrafçıları evlerine davet edip 'çok özel' pozlar veriyor.

New Jersey merkezli Femme Fatale adlı ajanstan Michelle Jonne, bu alanda kısa sürede isim yaptı. 650 Dolar civarında bir ücrete çiftlerin düğünden sonraki ilk sabahlarını görüntülediklerini söylüyor. Jonne "Kim çiftlerin kendilerine ait muhteşem fotoğrafları olamayacağını söylüyor ki. Bu sadece ünlü çiftlere özgü bir ayrıcalık değil" diye konuşuyor. Melissa Squires'ın ise Detroit merkezli A Girl in Love adlı bir şirketi var.

O da yeni evli çiftlerin düğünden sonraki ilk sabahlarından çok özel anları görüntülüyor. Squires "Sanıldığı gibi çiftlerin şehvetli anlarını görüntülemeye çalışmadığını" söylüyor. "Benim yakalamaya çalıştığım, çiftler arasındaki yakınlık. Karı- koca olduklarını hissettikleri anda içinde bulundukları sükunet ve mutluluk" diye konuşuyor. Melissa Squires'ın düğün sonrası ilk sabahını görüntülediği yeni evlilerden biri de Inna Shamis. Kocasıyla birlikte objektif karşısına geçen Shamis, David ve Victoria Beckham çiftinin Emperio Armani reklam kampanyası için verdiği pozlardan ilham almış. Shamis ve kocası evlerinin çeşitli yerlerinde objektiflere poz vermişler. Shamis ve kocası evlerinin çeşitli yerlerinde objektiflere poz vermişler. Sonuçtan da öylesine memnun kalmışlar ki çektirdikleri fotoğrafları Facebook sayfalarında paylaşmışlar. Dünyaya gelecek çocukları yeterince büyüdüğünde bu fotoğrafları onlara da göstermeyi planlıyorlar.

ÜNLÜLER DE YAPIYOR
Ünlü şarkıcı Fergie ve aktör kocası Josh Duhamel artık sıradan çiftler arasında da yaygınlaşan bu tür fotoğraf çekimlerinin öncülerinden. Önce kilise nikahı kıyan sonra da aile ve arkadaşları ile düğün yemeği yiyen çift Us dergisinin objektifine poz verdi. Çift düğünün bitiminden sonra da odalarında dergi için samimi pozlar verdi. Sıradan çiftlerin pozlarının da onlarınkileri aratmadığını söylemek mümkün.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: