Düğüne ünlü akını!

Tahir Kıran'ın kızı Zehra Kıran'la işadamı Özgür Görgün'ün düğününe cemiyet ve spor alanının tanınmış isimleri akın etti.

Sosyete

Düğüne ünlü akını! TFF eski yöneticisi, armatör Tahir Kıran'ın kızı Zehra Kıran'la işadamı Özgür Görgün Ataköy'deki bir otel de evlendi. Gelin ve damadın nikah şahitliğini Gökhan Kıran'la Mustafa Erdoğan üstlendi. Basına kapalı olarak düzenlenen düğün davetinde Ebru Gündeş sahne aldı.

DÜĞÜNE ÜNLÜ AKINI

Gerçekleşen düğün törenine cemiyet ve spor alanının tanınmış isimleri akın etti. Çifti bu önemli gününde Kadir Topbaş ve eşi Özleyiş Topbaş, Oktay Kaynarca, Hamit Altıntop, Yaşar Sönmez, Sudi Özkan, Rıdvan Dilmen ve kızı Eda Dilmen, Cavit Çağlar, Rüştü Reçber ve eşi Işıl Reçber, Şafak Sezer ve eşi Esra Sezer gibi ünlü isimler yalnız bırakmadı.

Cemiyet hayatının önemli isimlerinden Yaşar Sönmez yakın dostu Sudi Özkan'la düğüne katıldı. Yoğun temposundan vakit bulup gecceye katılan Yaşar Sönmez "Türkiye'de ciddi anlamda yatırımlarımız devam etmekte. Ülkemizi Avrupa'da ve Türkiye'de çok iyi temsil etmek için çalışıyoruz. Gelin ve damada mutluluklar dileriz" dedi.


BENGÜ İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİ

Bengü daha önce sosyal medya hesabı üzerinden açıkladığı aşkıyla birlikte düğüne katıldı. İlk kez objektiflere yakalanan aşıkların imdadına otelin güvenlik görevlileri yetişti. Otel güvenliği görüntü alan muhabirleri fark edince apar topar otelin sınırı dışına çıkarttı.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Bunlarda ilginizi çekebilir: