Duman grubu dağılıyor mu?

Kıvılcım Ural, Kaan Tangöze ve Seçkin Piriler arasında yaşanan olaylarda sular durulmuyor.

Magazin

Duman grubu dağılıyor mu? Kıvılcım Ural'ın Kaan Tangöze ile birlikteliğin ortaya çıkmasından sonra olaylı bir boşanma süreci atlatan Seçkin Piriler, son olarak Kıvılcım Ural'ı mahkemeye şikayet etmişti. Mahkeme kararıyla Kıvılcım Ural'a uzaklaştırma kararı çıkmıştı.

"Kusura bakma eşin var deseydin!"Kıvılcım Ural, uzaklaştırma cezası aldıktan sonra bir takipçisiyle Instagram hesabı üzerinden tartışmaya girdi. Takipçinin 'Duman grubundan soğuttun' demesine cevaben 'Duman da sana bayılıyordu' demesi Duman hayranlarının tepkisini çekti.

Kıvılcım Ural takipçisiyle kavga etti!

Kıvılcım Ural takipçisiyle kavga etti!Bunlar yaşanırken Kıvılcım Ural bu kez de Duman grubunun gitaristi Batuhan Mutlugil'in eşi Leyla Mutlugil ile Instagram üzerinden tartıştı. Instagram'a "Vokal dersi almak istiyorum, var mı bildiğiniz bir hoca?" yazan Mutligil'in paylaşımın altına Ural, "Canım ya olacaksın sen de inşallah ellinden önce bir şeyler ama önce Türkçe dersi verin buna" yazdı. Kıvılcım'ın da hatalarla dolu yazısına cevaben Mutlugil de 'Aslında sana verilecek çok ders var lolita... Ağzımı açtırma! Susmayı öğretmediler sana? Seviyemiz ne yazık ki aynı değil, neydiği belirsiz tip seni' dedi.

Kıvılcım Ural Leyla Mutlugil ile birbirine girdi!

Kıvılcım Ural Leyla Mutlugil ile birbirine girdi!Bu laf dalaşları sosyal medya üzerinden yaşanırken takipçilerden Kıvılcım Ural'a sert tepkiler geldi. Sosyal medya kullanıcıları 'Kıvılcım grubu da dağıtmaya karar vermiş' 'Kıvılcım sadece Kaan'ın yuvasını dağıtmakla kalmayacak, Duman Grubu'nu da dağıtacak', 'Kıvılcım kendisini ve Kaan'ı gülünç duruma düşürüyor' yorumlarında bulundu.

Bu yaşanan yeni olaydan sonra uzun süredir sessizliğini koruyan Kaan Tangöze ve Batuhan Mutlugil arasında neler yaşanılacağı takipçileri tarafından merak ediliyor.

Batuhan Mutlugil ve Leyla Mutlugil iki sene önce nikah masasına oturmuştu. Çiftin nikahına Kaan Tangöze ve Kıvılcım Ural birlikte katılmıştı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: