DÜN GECCE.COM'DA BUGÜN GAZETELERDE

İbrahim Tatlıses ve Perihan Savaş'ın kızları Melek Zübeyde için önceki akşam kına geccesi düzenlendi. Konseri olan Tatlıses, kınaya katılmadı.

Magazin

DÜN GECCE.COM'DA BUGÜN GAZETELERDE İbrahim Tatlıses ile Perihan Savaş'ın güzel kızları Melek Zübeyde akında nişanlısı Volkan Akkaş ile dünyaevine girecek. 18 Nisan'da Hilton Convention Center'da Akkaş'a 'evet' diyecek olan Melek Zübeyde için öncesi gün Ziyade Fasıl'da kına geccesi düzenlendi.

200 davetli
Mekanın üst katı müstakbel damat ve arkadaşlarına, alt katı ise Melek Zübeyde ile kadınlara ayrıldı. Geceye katılan 200 kişilik davetli grubunda, Oya Başar ve Oya Aydoğan gibi ünlü isimler de vardı.

Konserde!
Bir süre önce annesi Fahrunnisa Karakulak'ı kaybeden Perihan Savaş, İbrahim Tatlıses'in bir konser için şehir dışında bulunması sebebiyle geceye katılamadığını belirtti ve ekledi: 'Melek ve Volkan'ın en güzel gecelerinden birini yaşadık. Keşke annem de, bu geceyi görebilseydi.' (Sabah)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: