DÜNDAR, AJDA PEKKAN İÇİN "YALAKA" DEDİ Mİ?

Magazin

DÜNDAR, AJDA PEKKAN İÇİN "YALAKA" DEDİ Mİ? Uğur Dündar'ın Radyo D'de bu sabah Ajda Pekkan hakkında "Bunlardan sanatçı falan olmaz. Yalakalığın kitabını yazıyor adeta" dediği iddia edilmişti. Uğur Dündar'dan açıklama geldi:

Uğur Dündar'dan Pekkan açıklaması

Uğur Dündar, bu sabah Radyo D'de yayınlanan "Uğur Dündar ile Radyo Arenası" programında söylediği sözlere ilişkin hurriyet.com.tr’ye açıklamalarda bulundu. Radyoda söylediği sözlerin hedefinin Ajda Pekkan olmadığını vurgulayan Dündar sözlerini şöyle sürdürdü:

“Ajda Pekkan sanatçılığı ve duruşuyla hepimizin saygı ve sevgisini kazanmış, adı özenle korunması gereken değerli bir sanatçıdır. Sayın Pekkan, aynı zamanda çağdaş Türk kadınının temsilcisidir. Sanatçıların duygu yoğunluğu içinde maksadını aşan sözler söyleyebileceğini de düşünüyor ve anlayışla karşılıyorum. Ancak benim sözlerimin hedefinde Ajda Pekkan asla yoktur. Bu sözlerin muhatabı olanları zaten kamuoyu uzun süredir biliyor.”

“SİZİN İÇİN CANIMIZI VERMEYE HAZIRIZ”

Önceki gün bir gecede sahneye çıkan Pekkan, kendisini dinlemeye gelenler arasında bulunan Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış'a “Muhteşem vizyonunuzla hep ülkemizin önünü açıyorsunuz. Allah sizi başımızdan eksik etmesin .Sizin için canımızı vermeye hazırız” demişti.

Uğur Dündar-Ajda Pekkan haberi nasıl verilmişti:
Uğur Dündar, Radyo D'de bu sabah Ajda Pekkan hakkında inanılmaz sözler söyledi.
Ünlü sanatçı Ajda Pekkan, Bilfen Okulları Filarmoni Orkestrası'nın TİM Maslak Show Center'da verdiği konseri izleyen Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış'a iltifatlarda bulunarak, "Sayın Bakanım her zaman sanat ve sanatçının yanında oluyorsunuz. Muhteşem vizyonunuzla hep ülkemizin önünü açıyorsunuz. İyi ki varsınız, hep olun. Sizin için canımızı vermeye hazırız. Siz hep yanımızda olun. Allah sizi başımızdan eksik etmesin" demişti.

İşte bu sözler Radyo D'de yayınlanan Uğur Dündar ile Radyo Arenası programında konu edildi.

Hakan Gündüz'ün sunduğu programa konuk olan Uğur Dündar, Ajda Pekkan hakkında şok yorumlarda bulundu.Dündar Ajda Pekkan için şunları söyledi:

“Bunlardan sanatçı falan olmaz. Yalakalığın kitabını yazıyor adeta.. ' Allah sizi başımızdan eksik etmesin' diyor. Sanatçı dediğin bu kadar yalaka olamaz. Sanatın bu kadar alçaldığı başka bir durum var mıdır? İnsan dinlerken okurken utanıyor."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: