Dünya güzeli belli oldu! Türkiye'yi temsil eden Şevval Şahin dereceye girdi mi?

Türkiye’yi Miss Turkey 2018 birinci güzeli Şevval Şahin’in temsil ettiği Miss World 2018 Güzellik Yarışması’nın (Dünya Güzellik Yarışması 2018) kazananı belli oldu. Dünya güzeli Meksika’dan Vanessa Ponce de Leon seçildi.

Magazin

Dünya güzeli belli oldu! Türkiye'yi temsil eden Şevval Şahin dereceye girdi mi? Türkiye’yi Miss Turkey 2018 birinci güzeli Şevval Şahin’in temsil ettiği Miss World 2018 Güzellik Yarışması’nın (Dünya Güzellik Yarışması 2018) kazananı belli oldu. Dünya güzeli Meksika’dan Vanessa Ponce de Leon seçildi.

Mitolojik Şevval Şahin!

Mitolojik Şevval Şahin!Çin'in Sanya şehrinde düzenlenen Miss World 2018’in (Dünya Güzellik Yarışması 2018) kazananı açıklandı. Miss World birincisi Meksikalı güzel Vanessa Ponce de Leon oldu. Uluslararası İşletme bölümünden mezun olan 26 yaşındaki güzel, Ulusal Gençlik Enstitüsü'nün konuşmacısı olmasının yanı sıra modellik ve sunuculuk yapıyor. Meksika'da gönüllü hizmet veren bir rehabilitasyon merkezinin yönetim kurulunda da yer alan Leon'un sloganı ise “Hepimizin birbirine ihtiyacı var.”

Şevval Şahin ilk kez konuştu!

Şevval Şahin ilk kez konuştu!Yarışmada Beyaz Rusya, Fransa, İskoçya, Jamaika, Martinique, Meksika, Panama, Mauritius, Uganda, Nepal, Yeni Zelanda ve Tayland ilk 12'ye kaldı. Beyaz Rusya Avrupa'nın, Meksika Amerika kıtasının, Uganda Afrika'nın, Jamaika Karayip ülkelerinin, Tayland ise Asya ve Okyanusya'nın birincisi seçildi.

Şevval Şahin'e destek oldu!

Şevval Şahin'e destek oldu!Miss Turkey 2018 birinci güzeli Şevval Şahin, Miss World’de Türkiye’yi temsil etti. Şahin ilk 30 güzel arasında yer alamadı. (Kaynak: hurriyet.com.tr)

Dilan Çiçek Deniz'den Şevval Şahin yorumu!

Dilan Çiçek Deniz'den Şevval Şahin yorumu!Şevval Şahin hakkında ne söyledi?

Şevval Şahin hakkında ne söyledi?

Bunlarda ilginizi çekebilir: