Dünya öykü günü!

Düzen Sağlık Grubu tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen öykü etkinliği başvuruları başladı!

Yaşam

Dünya öykü günü! Etkinliğin amacının “14 Şubat Dünya Öykü Günü” nü çocukların yazacakları öykülerle renklendirmek olduğunu söyleyenDr. Özlem Aker, “Çocuklargeleceğimizdir ve bugünün şartlarında geleceğin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde yetiştirilmelidir. Bilgiye ulaşmanın herkes ve bilhassa çocuklarımız için çok kolay olduğu bu dönemde, onlara bilgiye değer katmayı, katma değer yaratmayı öğretmeliyiz. Yaratıcı karakterlerini, hür iradelerini geliştirmelerine, kendilerini ifade etmelerine olanak sağlamak düşüncesiyle “14 Şubat Dünya Öykü Günü” nü kutluyoruz” dedi.

7 – 16 yaş arası çocukların katılabileceği etkinlikte öyküler değerlendirmeye alınarakweb sayfamızda ve şubelerimizin girişindeki panolarda paylaşılacaktır. Daha sonra “Geleceğin Büyüklerinden Öyküler” adında bir kitapçık ile bu hikâyeleri bir araya toplamayı arzuluyoruz.

Öykü kitapçığına katılım için öykülerinizi Düzen Sağlık Grubu adresine elden, posta ya [email protected] posta adresinden teslim edebilirsiniz.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: