DÜNYA STARI OLABİLİRİM!

Bir mücevher firmasının marka yüzü olan Helin Avşar, müzikte iddialı olduğunu söyledi: Kendimde ışık görüyorum, dünya starı olabilirim.

Magazin

DÜNYA STARI OLABİLİRİM! Hülya Avşar'ın kardeşi Helin Avşar, önceki gün marka yüzü olduğu bir firmkanın özel tasarım mücevherleri için objektif karşısına geçti. Truvalı Helen'den esinlenilerek 400 okyanus incisi ile hazırlanan 40 bin dolarlık tasma ile poz veren Helin, çekim sonrası gazetecilerle sohbet etti.

CAHİLCE YORUMLAR!
Yakında piyasaya çıkaracağı yeni albümüyle ilgili konuşan Helin Avşar, internete düşen 'Müzik Bitti' adlı şarkısına yapılan olumsuz eleştirilere tepki gösterdi. Avşar, sesini Seray Sever'e benzetenlere şöyle seslendi: 'Kendime çok büyük hedefler koymadım ama dünya starı olabilirim. Parçam kulağıma hoş geliyor, beğenmeyen dinlemesin. Herkes detone olabilir, ben de yolun çok başındayım. Ablam şarkıyı çok beğendi. Kapasitesi olan insanlar anlayacaktır. Herkes cahilce yorum yapıyor. Albümümün tutacağına inanıyorum, kendimde o ışığı görüyorum. Şöhret genlerimizde var'
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: