DÜNYA YILDIZLARI İSTANBUL'A AKIYOR..

Madonna'nın ardından bir başka dünya yıldızı Jennifer Lopez de konser vermek için İstanbul'a geliyor. Lopez 16 Kasım'da Ülker Arena'da Türk hayranlarıyla buluşacak...

Magazin

DÜNYA YILDIZLARI İSTANBUL'A AKIYOR.. YILDIZLAR İSTANBUL'A AKIYOR
Dünya yıldızları birer birer İstanbul'a gelmeye devam ediyor. Madonna'yla başlayan, Tom Jones ve Morrissey'le devam eden yıldız yağmuru 8 Eylül'de Red Hot Chili Peppers ardından da 19 Eylül'de Leonard Cohen'le devam edecek. Yıldız yağmurunun İstanbul'a getireceği son isim ise Jennifer Lopez! Dünyaca ünlü yıldız 16 Kasım'da İstanbul'da konser verecek.

magazin

ENRIQUE IGLESIAS DA GELEBİLİR
Bugünlerde Dance Again adlı turnesi için dünyayı dolaşan Jennifer Lopez, Ülker Arena'da hayranlarıyla buluşacak. Turnede Lopez'e eşlik eden Enrique Iglesias'ın Türkiye'ye gelip gelmeyeceği ise henüz kesinlik kazanmadı. Son albümü Love'la büyük beğeni toplayan ünlü yıldızın İstanbul konserinin biletleri önümüzdeki günlerde satışa çıkacak.

magazin
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: